آزمون پرومتریک دبی

آزمون پرومتریک دبی

همانگونه که هر کشوری برای بررسی میزان مطالعات و دانش شما آزمونی برگزار میکند، مجری برگزاری آزمون ورودی به کشور امارات نیز شرکت پرومتریک است.

میزان دفعات شرکت در آزمون حداکثر سه بار در سال است، در صورت موفق نشدن در اولین تلاش، می توان بلافاصله بعد از دریافت نتیجه و حداقل یک هفته دیگر مجدد آزمون را رزرو کرد.

درصورت موفقیت درآزمون ، بروی سایت سازمان بهداشت دبی میتوان نتیجه را مشاهده کرد، و نتیجه فقط به صورت PASS یا FAIL قابل رویت است و کارنامه سه هفته بعد روی قابل مشاهده است.

آزمون پرومتریک دبی

اثر قبول نشدن پرومتریک بر دیتافلو؟
نکته مهم در مورد آزمون پرومتریک و دیتافلو این است که این دو هیچ ارتباطی با هم ندارند، بدین منظور که اگر شما نتوانستید در آزمون موفق شوید، در فرآیند دیتافلو هیچ تاثیری ندارد

آیا در ایران میتوان آزمون پرومتریک داد؟

خیر، در ایران هیچ پرتال و مرکزی برای آزمون پرومتریک وجود ندارد ولی برای این امر باید به کشورهایی چون امارات متحده عربی، قطر، عمان، ترکیه و ارمنستان سفر کرد.
بعد از رزرو آزمون باید یک ساعت قبل از شروع آزمون در مرکز حضور پیدا کنید و آزمون به صورت کامپیوتری و آنلاین است و نسخه کاغذی ندارد. آزمون به صورت سوالات چهارگزینه است و برای هررشته، منابع آزمون و وقت جوابدهی به سوالات جداگانه ای در نظر گرفته شده است.
بطور مثال برای پرستاران، 150 سوال و 165 دقیقه منظور شده است و باید به 55 درصد سوالات جواب مثبت بدهند.
البته گروه مهاجرتی ایمیگلو با نمونه سوالات تضمینی و رفرنس ها،  راه قبولی را بسیار هموار کرده است. نکته دیگر اینکه ممکن است در منابعی یا سایت هایی، آزمون پرومتریک تحت عنوان آزمون DHA  هم مطرح شود که این دو هیچ تفاوتی ندارند. 

IMMIGLOW-031

دسته بندی پرومتریک کادر درمان

پرومتریک دبی

پرومتریک پزشکان

پرومتریک دبی

پرومتریک دندان پزشکان

پرومتریک دبی

پرومتریک پرستاران و ماماها

پرومتریک دبی

پرومتریک پیراپزشکان

قدم آخر، دریافت کارت کار DHA

پرومتریک دبی

پرومتریک پزشکان

پرومتریک دبی

پرومتریک دندان پزشکان

پرومتریک دبی

پرومتریک پرستاران و ماماها

پرومتریک دبی

پرومتریک پیراپزشکی

You cannot copy content of this page